Turkay Yapı İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman “kalite”yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, rekabette ve hizmette “kalite” ulaşılması hedeflenen değil,yola çıkılan noktayı oluşturmuştur…Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki inşa etmek kavramına  bağlılık duyarak, saygı göstermeyi gerektirir.Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılık ve profesyonelliktir.

Turkay Yapı İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

Firmamız, çağın gereksinimlerini karşılamak ve geleceğe sağlam, kaliteli, yüksek nitelikli yapılar bırakmak hedefiyle, teknolojik donanıma, ekipmana ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmaktadır. Kadrosunun eğitim, birikim ve deneyim sahibi olmasına, uzmanlıklarını geliştirmesine, takım çalışmasının uyumlu bir şekilde devam etmesine ve çalışan güvenliğinin yüksek düzeyde korunmasına büyük özen göstermektedir.

Turkay Yapı İnşaat insanlık için, doğru ve güzel olanı kaliteli bir şekilde inşa etmeye devam ederek inşaat sektörünün öncülerinden olma hedefine doğru her geçen gün ilerlemektedir.

Saygılarımızla..